KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16273264

nr 1627 3264

Oliver Sjövall

(1951-2004), Sverige

Oljemålning, Kvinnoporträtt. Signerad. Olja på duk, 35x28 cm, yttermått inklusive ram: 57x50 cm

Oliver Sjövall, svensk bildkonstnär född 1951, död 2004.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 10 juni 2024
kl 19:53:59

10/6 15:54:38 1      Vinnande bud

Oliver Sjövall

Läs mer om Oliver Sjövall